Ohňostroje Smištík Žďár nad Sázavou - profesionální ohňostroje, sestavené ohňostroje, konfetový ohňostroj, interiérové efekty

logo Ohňostroje Luboš Smištík
Levné a kvalitní kompaktní ohňostroje, které si můžete odpálit sami

 P r o f e s i o n á l n í  ohňostroje


římské svíce special_efekt Special_efekt římské_svíce Kulova_puma Kulová puma


Střílíme po celé ČR - doprava na ohňostroj nad 20 000,-Kč zdarma.

    U velkých ohňostrojů není důležitá délka. Ohňostroj musí být mohutný, zajímavý a gradovat do závěrečného velkého finále. Takže záleží víc na množství a kvalitě použité pyrotechniky. Pokud ale chcete pomalý a dlouhý ohňostroj, není to pro nás žádný problém. Samozřejmě s hudebním doprovodem. Některé ohňostroje si můžete prohlédnout přes odkaz VIDEA OHŇOSTROJŮ.


Vyberte si, podle Vaší cenové představy:
Sestavené ohňostroje na 1 zapálení od 1 200,-Kč Vám zašleme a bez dalších nákladů si je můžete odpálit sami.
 Odpálení sestavy je úplně jednoduché, žádné propojování. Pouze zapálíte zápalnou šňůru na začátku ohňostroje a pak už sledujete show s ostatními.

Ohňostroje od 16 000,-Kč Vám přijedeme odpálit. Dají se částečně nakomponovat do hudby. Plná obloha efektů + 30 sec výškové finále. Bezpečnostní okruh 30 - 50 m, výška efektů 20 - 80 m.

Ohňostroje od 20 000,-Kč - komponované s hudbou      VIDEO

Je to nejnižší částka, za kterou umíme ohňostroj nakomponovat do hudby. Abychom Vám udělali ohňostroj z těch nejhezčích efektů, doporučujeme minimální cenu kolem 25 000,-Kč.

Bezpečnostní okruh 30 - 50 m, výška efektů 25 – 110 m. Tyto ohňostroje jsou počítačem synchronizované s hudebním doprovodem. Pečlivě vybíráme nejlepší pyrotechnické efekty, které přesně vystihují linii a intenzitu skladby.  Je to určitý druh umění, kde je odpal různých efektů synchronizován a časován tak, aby efekty spolu s hudbou vytvořily působivou podívanou a silný emotivní zážitek. Kvalitní ozvučení je 50 % zážitku z ohňostroje.
Hudební zpracování zdarma. Každý ohňostroj je originál.

        

Ohňostroje od 30 000,-Kč - komponované s hudbou - speciál       VIDEO

    Do těchto ohňostrojů  už zařazujeme krásné, velké prostorové efekty, které se nedají nahradit běžnou pyrotechnikou. Takový ohňostroj už opravdu stojí za to a záleží už jen na Vašich finančních možnostech, kolik těchto super efektů můžeme použít.   UKÁZKA PROSTOROVÝCH EFEKTŮ - VIDEO   

 

Ohňostroje velké, scénické od 100 000,-Kč - velkolepé akce pro náročné zákazníky    VIDEO

  Velké  prostorové efekty odpalované z několika míst současně. Mohutné finále do výšky 100 – 150 m. Bezpečnostní okruh min. 50 m.

Speciální efekty  

    Světelné nápisy ve tvaru firemního loga, nebo čísla vašeho výročí (700,-Kč za písmeno 120x80 cm), ohnivé vodopády, fontány atd.

carodejnice napis svatební srdce