Ohňostroje Smištík Žďár nad Sázavou - profesionální ohňostroje, sestavené ohňostroje, konfetový ohňostroj, interiérové efekty

logo Ohňostroje Luboš Smištík
Levné a kvalitní kompaktní ohňostroje, které si můžete odpálit sami

 O společnosti - aktuality


Naše ohňostroje jste mohli vidět na


IBU MISTROVSTVÍ SVĚTA V BIATLONU 2013 NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ
Laserová paráda úchvatných parametrů a působivý příjezd Královny Vysočiny na kočáře taženým koňským čtyřspřežím odstartovaly před zraky šesti tisíc diváků Mistrovství světa biatlonistů. Na této akci jsme stříleli 3 ohňostroje komponované s hudbou.Ten závěrečný dokonce za denního světla v 16:30 hod odpoledne. Opening IBU MITROVSTVÍ SVĚTA V BIATLONU 2013, Nové Město na Moravě


Logo biathlonnmnm                    Logo biathlonnmnm

 

    Od roku 2000 se zabýváme výhradně velkoobchodním a maloobchodním prodejem zábavní pyrotechniky. Od roku 2002 provádíme kompletní realizace ohňostrojů na základě koncesní listiny. Jsme členy Asociace českých profesionálních ohňostrojařů. Naši pyrotechnici umí odpálit až 4 ohňostroje v jeden den na různých místech republiky. Tyto ohňostroje jsou počítačem synchronizovány s hudbou. K odpalu ohňostrojů používáme moderní odpalovací systémy dálkově řízené  radiovým signálem. Zboží nakupujeme od vybraných českých dovozců. Od každého vybíráme ty nejhezčí výrobky, což nám zajišťuje kvalitní výběr efektů.

    Je pro nás důležitá spokojenost našich zákazníků. Pro Vaše oslavy připravíme malý i velký ohňostroj dle Vašich představ. Zaručíme efektní, úspěšný a bezpečný průběh Vaší akce.  Zajistíme vhodné odpaliště a veškerá potřebná povolení úřadů. Po ohňostroji provedeme úklid odpalovací plochy.  Jsme pojištěni na škody způsobené na majetku a zdraví do 5 000 000,-Kč.

    V nabídce naleznete svatební, novoroční ohňostroje, ohňostroje synchronizované s hudbou, interiérové ohňostroje, sestavené ohňostroje na 1 zapálení i ohnivé nápisy. Realizujeme profesionální ohňostroje na oslavy měst, ale také podstatně menší ohňostroje, které jsou cenově přístupné každé firmě, obci nebo soukromé osobě.

 Střílíme několik desítek ohňostrojů ročně, realizovali jsme ohňostroje na zámcích, golfových resortech u nás i v zahraničí, v Praze z pontonu na Vltavě, MMA Oktagon 13, Praha Štavanice, nebo i denní ohňostroj  na MS v Biatlonu. Nejčastěji střílíme městské slavnosti, sportovní události, různé firemní i soukromé oslavy, svatby, plesy, narozeniny významných osobností.

    Na menší oslavy pro Vás připravíme sestavený ohňostroj na 1 zapálení. Tuto sestavu Vám pošleme poštou. Pouze zapálíte zápalnou šňůru na začátku ohňostroje a pak už sledujete show s ostatními. Ceny sestav jsou od 1 200,- Kč.